Buradasınız
Home > Güncel > Karcher İle Araç Yıkamak Çok Kolay

Karcher İle Araç Yıkamak Çok Kolay

Araba, motosiklet ve bisiklet gibi araçların yanı sıra, bahçe, garaj ve diğer dış alanların temizliği de  Kärcher K 3.200 ile keyifli bir hale geliyor. Basınçlı su püskürtme özelliğiyle en zorlu kirleri kolayca temizleyen Kärcher K 3.200 basınçlı yıkama makinesi, sahip olduğu soğutmalı motoru ve üstün Alman teknolojisiyle uzun yıllar üstün performans garantisi veriyor.

A+ özelliğiyle son derece çevre dostu.

Araştırmalara göre bir bahçe hortumu (4 bar) saatte yaklaşık 3.500 litre su harcıyor. Basınçlı yıkama makinesi ise 150 bar basınç gücüyle saatte yaklaşık olarak sadece 500 litre su harcıyor. Böylelikle 1 saatte 3.000 litre, yani %80 su tasarrufu sağlanıyor. Daha etkin bir temizlik yapması yanında ekonomik ve çevreye duyarlı bir çözüm olarak da karşımıza çıkan Kärcher basınçlı yıkama makineleri, 2011 yılında 5 milyon satış rakamına ulaştı.

Karcher K 3.200 Basınçlı Yıkama Makinesi için tavsiye edilen satış fiyatı ; 499 TL.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı