Buradasınız
Home > Güncel > Kadın Editörlerin Gözdesi DS3 Oldu

Kadın Editörlerin Gözdesi DS3 Oldu

Dünyanın her yerinden kadın otomotiv editörleri tarafından belirlenen “Women’s World Car of the Year” ödüllerini kazananlar Uluslararası Araştırma Şirketi Grant Thornton tarafından Yeni Zelanda’da açıklandı. 14 kişilik jürinin gizli oylaması sonucunda ekonomik araç kategorisinde Citroën DS3 “Women’s World Car of the Year” ödülüne layık görüldü.

Bu sene üçüncüsü düzenlenen ve Dünya çapında kabul gören “Women’s World Car of the Year” ödülleri kapsamında Aile Otomobili, Spor Otomobil, Lüks Otomobil ve Ekonomik Otomobil kategorilerinde ödül veriliyor.

Her kategoride 10 farklı kritere göre belirlenen en az 7 otomobilin yer aldığı ve 14 kadın otomotiv editöründen oluşan jürinin gizli oylaması ile birincilerin belirlendiği yarışmanın ödül töreni Hintli jüri Renuka Kirpalani ev sahipliğinde Hindistan’da yapılacak ve yıl sonunda kazanan arabaların ana merkezlerine ödülleri teslim edilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı