Buradasınız
Home > Güncel > Isuzu’dan Yaz Sürprizi: D-Max Rodeo

Isuzu’dan Yaz Sürprizi: D-Max Rodeo

Anadolu Isuzu, D-Max Rodeo adı altında aksesuar paketli 4×2 modelini pazara sundu.

Müşterilerine tercihleri nedeniyle teşekkür amacıyla çeşitli kampanya ve fırsatlar sunduklarını, bu kapsamda müşterilerinin ürün farklılaştırması konusundaki taleplerini de göz önünde bulundurduklarını söyleyen Anadolu Isuzu Pazarlama Müdürü, Efe Yazıcı “ Aracı gören D-Max Rodeo’ya sahip olma hayali kuruyor “ dedi.

Anadolu Isuzu’nun “Rodeo”nun pick-up segmentinde ki 4×2 araçlar arasında çok farklı bir görünüme sahip olduğunu söyleyen Anadolu Isuzu Pazarlama Müdürü Efe Yazıcı şunları söyledi:

“4×2 araç segmentimizde iki farklı modelimiz vardı. Şimdi bu aileye bir üçüncü fert daha ekliyoruz. Müşterilerimizin bizden beklediği değişimi bu araçta uygulamaya çalıştık. D-Max Rodeo yırtıcı görüntüye sahip güçlü ve hızlı bir araç. İnanıyoruz ki, D-Max Rodeo, Anadolu Isuzu güvencesine alışmış müşteri grubumuzun çok hoşuna gidecek ve diğer marka sahiplerini de özendirecektir.  Bu aracın bu kadar iddialı olmasındaki etken, aracı ilk görenlerin gözlerinde beliren ışıltıdır. Zaten aracı gören, D-Max Rodeo’ya sahip olma hayalini kuruyor. Her kesimden kullanıcının hayalini süsleyecek bir versiyon yaratmanın gururunu yaşıyoruz.”

D-Max Rodeo, D-Max 4×2 Standard Paketin üzerine gövde renginde boyalı ön tampon, ön kaput nikelajı, kromajlı gövde renginde ön korugan, yan aynalarda kromaj kaplama, dört tekerlek için gövde rengi çamurluk kaplamaları, nikelaj kaplama cam ve kapı çıtaları, boru tipi yan basamak, metal klipsli havuz ve Navking Maxi M-500 navigasyon aksesuarlarının uygulanması ile oluşturuldu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı