Buradasınız
Home > Güncel > Isuzu’dan Fuar Sürprizi Citibus

Isuzu’dan Fuar Sürprizi Citibus

Bu yıl üçüncüsü açılan ve 27 Kasım’a kadar açık kalan fuarda Novo, Novociti ve Turkuaz otobüsleri, N serisi kamyon ve kamyonetleri ile D-Max 4×4 ve 4×2 Limited Edition araçlarını sergileyen Anadolu Isuzu, 9,5 metrelik yeni aracı Citibus’ın sürpriz lansmanıyla fuara damgasını vurdu.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2. salonda 1140 metrekarelik Isuzu standında düzenlenen basın toplantısıyla tanıtımı yapılan Isuzu’ nun yeni modeli Citibus daha düşük dönüş yarıçapı ve 9,5 metrelik boyuyla toplu taşımada büyük otobüs kullanmanın mümkün olmadığı alanlara çözüm getiriyor.

Anadolu Grubu Otomotiv Grup Başkanı ve Anadolu Isuzu Yönetim Kurulu Başkanı M. Kamil Eser,  Anadolu Isuzu Genel Müdürü Ömer L. Ablay, Isuzu Motors Limited Genel Müdürü Mr. Hiroshi Hisatomi , Itochu Corporation temsilcisi Mr. Daisuke Shin ile Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay’ın katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, tanıtımı yapılan Euro 5 emisyon standartlarına uygun Citibus, 204 beygir motor gücüne sahip yere sürekli aynı açıyla basan lastikleri sayesinde daha iyi yol tutan.yolcusuna konfor, sürücüsüne rahatlık, daha düşük yakıt tüketimiyle işletmecisine ekonomi vaat ediyor.

Isuzu Citibus

Modern ve estetik dış görünümünün haricinde, kendine has iç trim kalitesiyle, gereksiz detay parçalardan arınmış, ergonomik ve ferah bir içyapıya kavuşmuş.

Yeni Citibus’ ta 3. kapı standart olarak yer alıyor. Kapıları, geniş koridorları, koltuk sayısı ve koltuk yerleşimi, otobüs içinde rahat hareket edilmesini sağlıyor.

Tasarımı tescillenmiş, şık, rahat ve sağlam koltuklar için 100’ den fazla yerleşim seçeneği sunuluyor.

Ledli iç aydınlatma ve dijital bilgi ekranı Citibus’ u farklılaştırıyor, bugüne taşıyor.

Citibus’ un tüm kapılarındaki basamaksız, düşük girişler, yolculara rahat inip-binme kolaylığı getiriyor. Ayrıca sirkülâsyonu hızlandırarak, otobüslerin zamanında ve etkin olarak hizmet vermesini sağlıyor.

Isuzu Citibus

Orta kapıda yer alan özel olarak tasarlanmış rampasıyla, engelli yolcular için seyahat özgürlüğü sağlıyor.

Klimanın verdiği ferahlığı büyük camlar tamamlıyor.  Geniş görüş açısı sunan büyük camları ile yeni Citibus aydınlık ve panoramik bir yolculuk sağlıyor.

Köşeyi dönen hat levhasıyla ilk ve tek olma özelliğine sahip Citibus’un sürücü mahallinde, tüm kumanda ve göstergeler kolayca erişilebilir durumda. Bu sayede sürücünün ergonomik çalışması sağlanmış. Sürücü oturma konumunu değiştirmeden tüm göstergeleri okuyabiliyor, kumandaları çalıştırabiliyor. Ayrıca özel eşyalar için sürücü üstü kilitli bir dolap da mevcut.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

  Benzer yazılar

  3 thoughts on “Isuzu’dan Fuar Sürprizi Citibus

  1. merhabalar ben alanyadan dolmuşculuk yapan bir kişiyim.otobüsün daha fazla görüntülerini istiyoruz. ve gördüğüm eksiklik olarak da camlarının renkli olmasını isteriz. nedeni ise alanya gibi sahil vede sıcak olan bölgelerde sıcaklığın klimaya yardımcı olması amacı için gerek gördüm. ve mevsim değişikliği zamanlarında ise yan camların kaykay lı olup hava değişikliği vede serinlik vermesi amacı için gerekli gördüm. şimdiden teşekkür ederim. EJDER HANÇERKIRAN

   1. Konuyu ISUZU yetkililerine ilettik. İlgili bölümlere iletildiği ve önerilerin dikkate alınacağı cevabını aldık.

    Firma yetkililerinin ayrıca bu öneri için teşekkür ettiklerini bilmenizi isterim.

  2. MERHABALAR BIZ ZONGULDAKTA HALKOTOBUSCULUGU YAIYORUZ BIZDE 9 ADET CITUBUS VAR VE BIZ BU ARCLARDAN HIC MENMUN DEGILIZ SIZ ISUZU YONECILERI LUTfEN SATTIGINIZ ARACIN ARKASINDA DURUN YADA PIYASAYA SATMAYIN BU ARACLARI

  Comments are closed.

  Yukarı