Buradasınız
Home > Güncel > ISUZU Talihlileri Off-Road Eğitimi Kazandı

ISUZU Talihlileri Off-Road Eğitimi Kazandı

Anadolu Isuzu tarafından geçen ay sorulan ‘Isuzu D-Max 4X4 VCross modeli, 1 depo yakıtla kaç km yol gidebilir?’ sorusuna sosyal medya üzerinden en doğru yanıtları veren talihliler, ödül olarak Isuzu D-Max ile 4X4 Sürüş Teknikleri Eğitimine hak kazanmıştı.

Isuzu D-Max Türkiye facebook sayfası takipçilerinden Erhan Bilir ve Süreyya Özcan, dergimiz Carmedya’nın sosyal medya takipçilerinden Salih Kandemir ve Kerem Can en yakın tahmini yaparak 30 Kasım Cumartesi günü GÜSEM 4X4 Off-Road Eğitim Alanında düzenlenen 4X4 Sürüş Teknikleri Eğitiminde Isuzu D-Max VCross’u test etme ve arazi performansını görme imkanına sahip oldular. Talihlilerle birlikte Anadolu Isuzu çalışanlarından oluşan bir grup da D-Max ile eğitime katıldı. Offroad Eğitim Alanında temel 4X4 Sürüş Tekniklerinin öğretildiği tepe çıkış-iniş, yan eğim, su geçişi, kayalık geçişi, hendek geçişi, çamur geçişi gibi çeşitli istasyonları geçtikten sonra, orman parkurunu da başarıyla tamamlayan katılımcılar, eğitim sonunda sertifikalarını GÜSEM eğitmeni Mehmet Özcan’dan teslim aldılar.

Ömerli’den Şile yönüne 17 km uzaklıkta bulunan Yeşilvadi köyünde yemyeşil orman ve dere kenarındaki Offroad Eğitim Alanı, doğal orman parkuruyla birlikte kullanılabiliyor. GÜSEM eğitmenleri tarafından 4X4 arazi araçları kullanan şirket çalışanlarına yönelik başlanan Offroad 4X4 Sürüş Teknikleri eğitimleri aynı zamanda bireysel olarak eğitim almak isteyenler için de hizmet verecek. Ayrıca 4X4 araçların ve offroad lastiklerinin lansman ve müşteri test sürüşleri GÜSEM Offroad Eğitim Alanı’nda gerçekleştirilebilecek.  Yeşilvadi Doğa ve Motorsporları tesislerinde aynı zamanda ATV eğitimi ve kiralanması, paintball, tırmanma duvarı, hiking ve trekking gibi doğa sporları da yapılabilmektedir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı