Buradasınız
Home > Güncel > İstanbul’da Pirelli İle F1 Heyecanı

İstanbul’da Pirelli İle F1 Heyecanı

2011-2013 yılları arasında Formula 1’in resmi lastik tedarikçisi olan Pirelli, 06-08 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul Park’ta yapılacak olan Türkiye Grand Prix’i öncesinde Pirelli F1 yarış simülatörünü İstanbul’un 4 farklı noktasında otomobil severlerle buluşturacak. Simülatörle yarışanlara verilecek olan çeşitli sürpriz hediyelerin yanı sıra, etkinlik boyunca en iyi tur zamanına imza atan katılımcıya aracına uygun 4 adet Pirelli lastik hediye edilirken, ikinci olan kişi ise Türkiye F1 yarışına çift kişilik bilet kazanacak. Ayrıca katılan herkese de Pirelli’den sürpriz hediyeler verilecek.

4 farklı noktada gerçek F1 deneyimi

Pirelli, Nisan ayı boyunca İstanbul’un 4 farklı noktasında otomobil tutkunlarını Formula 1 simülatörüyle buluşturuyor. 09–10 Nisan 2011 tarihlerinde Bakırköy’deki Capacity Alışveriş Merkezi’nde otomobil tutkunlarıyla buluşan simülatör; 16–17 Nisan 2011 tarihleri arasında ise Caddebostan sahilinde meraklılarını bekliyor olacak. 23–24 Nisan 2011 tarihlerinde Paladium AVM’de heyecan dolu saatler yaşatacak olan simülatör, 30 Nisan–1 Mayıs tarihleri arasında ise İstinye Park AVM’de otomobil tutkunlarıyla buluşacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı