Buradasınız
Home > Güncel > İstanbul Park’ta Porsche Rüzgarı

İstanbul Park’ta Porsche Rüzgarı

İstanbul Park Formula 1 pistinde gerçekleşen Porsche World Roadshow (PWRS), otomotiv basınını buluşturdu. Birbirinden güçlü Porsche modellerinin bir araya geldiği etkinlikte, katılımcılar önce gruplara ayrıldı. Daha sonra her grup sırayla PWRS için özel olarak hazırlanan pistte sürüş, off-road, engelden kaçış, slalom, kalkış-fren etaplarında hem araçları test etti, hem de sürüş becerilerine geliştirdi. Bu sene ülkemizde ikincisi düzenlenen PWRS, basına özel günün dışında bir hafta boyunca müşterilerini de ağırladı.

PWRS’nin en zevkli etaplarından biri de Porsche Cayenne’ler ile gerçekleştirilen off-road etabı oldu. Bu etapta, Cayenne’in şehir sürüş özelliklerinin yanında, off-road’da da çok iddialı bir model olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. Güneşli bir havada gerçekleştirilen etkinlik, ödül ve sertifika töreniyle son buldu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı