Buradasınız
Home > Güncel > Irmscher yorumuyla Opel Grandland X

Irmscher yorumuyla Opel Grandland X

CARMEDYA.COM – Irmscher yorumuyla Opel Grandland X. Opel Grandland X’in piyasaya sürülmesinden sonra özel bir modifikasyon şirketi modeli mercek altına aldı.

Irmscher yorumuyla Opel Grandland X

Irmscher , Almanya merkezli bir modifikasyon şirketi. Opel Grandland X için isteğe bağlı bir ön ızgara tasarladı. Bu ızgaraya, üstte bir krom veya karbon fiber şeritte eklenmiş. Modelde 17, 19 ve 20 inç alaşım jantlardan oluşan bir dizi seçenek müşterilere sunulmuş.

Aracın iç kısımlarında değişiklikler yapılmış. Paslanmaz çelik kapı eşiği plakaları ve özel deri döşeme seçenekleri modelde mevcut. Son olarak, Irmscher, 1.2 litrelik turbo motor ve 1.6 litrelik dizel motorların gücünü yaklaşık 25 HP yükseltecek basit bir yazılım uygulanmış.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı