Buradasınız
Home > Güncel > Infiniti’den Japonya Açıklaması

Infiniti’den Japonya Açıklaması

Japonya’da meydana gelen ve son yılların en büyük felaketleri arasına giren deprem ve tsunaminin ardından açıklama yapan Infiniti Genel Müdürü Murat Gürünlü, konuyla ilgili açıklama yaptı;

“11 Mart 2011 tarihinde Japonya’da meydana gelen binlerce insanın ölümüne ve çok büyük miktarda maddi hasara yol açan deprem, Bayraktar Grubu olarak bizleri derinden üzdü. Yıkıma uğrayan Japon halkının acısını paylaşıyor, kendilerine sabır ve acil şifalar diliyoruz.

Japonya’da gerçekleşen doğal felaketin ardından Infiniti fabrikası önemli bir zarara maruz kalmadı. Tochigi Fabrikası’ndaki Infiniti üretimi 18 Mart’a kadar kontrollü olarak durduruldu. Üretim durdurma gerekçesinin fabrikadaki güvenlik kontrolleri nedeniyle olduğunu belirtmek isterim.

Infiniti’nin Avrupa stoklarının anlık ve gelecekti satış faaliyetlerinde yeterli olacağının bilgisini paylaşmak isteriz. Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde Infiniti merkezinden daha detaylı bir bilgilendirme yapılacak.

Şu anda Infiniti’nin Türkiye operasyonunu etkileyen olumsuz bir durum olmadığını hasar tespitinin de bir an önce sonuçlanmasını ve felaketin yaralarının en kısa sürede sarılmasını arzu ediyoruz.”

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı