Buradasınız
Home > Güncel > Infiniti Türkiye Yollarında

Infiniti Türkiye Yollarında

Infiniti’nin, “Total Ownership Experience” adını verdiği, markanın müşterileri ile olan tüm ilişkilerinde ‘eşsiz bir deneyim’ yaşatma prensibi, İstanbul dışındaki büyük illerde de potansiyel müşterilerle buluşmaya, onlara Infiniti deneyimini yaşatmaya hazır.

Infiniti’nin ilk durağı, Infiniti markasını temsil eden Bayraktar Grubu’nun tarihinde, sanayi yatırımlarını gerçekleştirmesi ve ilk perakende noktasını kurması açısından özel bir yeri de olan İzmir şehri. İzmirli otomobil tutkunları, 7 Nisan – 22 Mayıs tarihleri arasında, 45 gün boyunca Swissotel Grand Efes içerisine kurulan Infiniti alanında farklı bir deneyim yaşama fırsatını yakalıyor.

Infiniti sırasıyla, 25 Nisan – 25 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da Sheraton Hotel’inde, 24 – 27 Mayıs tarihleri arasında Antep’de Bayazhan Hoteli’nde, 30 Mayıs – 14 Haziran tarihleri arasında Adana’da Hilton Hotel’inde ve son olarak 6 – 7 Haziran tarihleri arasında Mersin’de Hilton Hotel’inde kurulacak Infiniti alanlarında otomobil severler ile buluşacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı