Buradasınız
Home > Güncel > İnegöl’ün Tercihi Otokar

İnegöl’ün Tercihi Otokar

Otokar, İnegöllü turizm şirketleri İnegöl Turizm ve İnegöl Seyahat tarafından tercih edildi. Otokar Yetkili Bayisi Özdil Otomotiv tarafından turizm sektöründe hizmet veren İnegöl Turizm ve İnegöl Seyahat firmalarına toplam 5 adet Sultan 160S Maxi araç teslim edildi.

Araçları, Erol Cansever, İbrahim Ertuğrul, Hasan Aktay, Bahattin Koçan ve Kenan Atik  Otokar Yekili Bayisi Özdil Otomotiv’in sahibi Metin Özdil ve Otokar Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz’dan  teslim aldı.

Inegöllü turizm şirketleri, Sultan 160S Maxi’leri konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme maliyetleri, güçlü yol tutuş ve ön/arka tam kuru havalı disk fren sistemine sahip araçlar olmaları nedeniyle tercih ettiklerini belirttiler.

Sultan 160S Maxi Özellikleri:

31 yolcu ve 1 hostes koltuk kapasiteli Sultan 160S Maxi, yenilenen görünümü, daha yüksek motor gücü ve daha zengin aksesuarlarıyla sunuluyor. 160 BG’e çıkartılan motor gücü, 600 Nm’lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla yeni Sultan 160S Maxi’de uzun yolculuklar için isteğe bağlı olarak ilave yakıt deposu sunuluyor. Yeni koltukları ve deri koltuk başları iç tasarımı zenginleştirirken, 45 litrelik buzdolabı, hostes koltuğu, kapalı devre müzik ve anons sistemi, LCD ekran, DVD oynatıcı, MP3 çalarıyla üstün konfor sunuyor. Yüksek bagaj hacmi Sultan 160S Maxi’nin vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı