Buradasınız
Home > Güncel > İnci Akü Mobil Uygulaması’na ABD’den Ödül

İnci Akü Mobil Uygulaması’na ABD’den Ödül

İnci Akü’nün geliştirdiği kapsamlı mobil aplikasyonu ABD’de 1997’den bu yana her yıl sektörel bazda en iyi web sitelerini ödüllendiren The Web Marketing Association tarafından organize edilen “MobileWebAwards” yarışmasında ödüllendirildi. Pazarlamada uyguladığı innovatif fikirleri, dijital iletişim kanallarına da taşıyan İnci Akü, cep telefonu ve tablet bilgisayar ortamlarında kullanılabilen aplikasyonuyla üstün başarı ödülü kazandı. Web dünyasındaki gelişmeleri ödüllendiren ilk organizasyon olan Web Marketing Association 15 yıldır WebAward Competition isimli yarışması ile 96 sektörde en iyi web sitelerini belirliyor. Bu yıl ikinci kez düzenlenen “MobileWebAwards” mobil web sitelerini ve uygulamalarını onurlandırıyor.

“Web Marketing Association organizasyonunun, alanında uzman olan bağımsız jürisinin yaptığı değerlendirme sonucu İnci Akü mobil aplikasyonunun üstün başarı ödülüne layık görülmesi bizi mutlu etti” diyen İnci Akü Pazarlama Müdürü Damla Arkan, “Mobil cihazlar internete erişim konusunda her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Bu noktada mobilde kullanıcının deneyimini kolaylaştıran çözümlere ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz. IOS ve Android işletim sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarlarla kolaylıkla indirilebilen ve İngilizce-Türkçe olarak hazırladığımız aplikasyonumuz kazandığı ödülle başarısını kanıtladı” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı