Buradasınız
Home > Güncel > ‘İkinci El’de Avantajlı Fiyatlar

‘İkinci El’de Avantajlı Fiyatlar

Doğuş Oto Değerlendirme (DOD), bahar kampanyası adıyla ikinci elde özel bir kredi kampanyası düzenliyor. DOD – vdf işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde DOD müşterileri, krediyle, kasko ve kredi koruma sigortasını birlikte aldıklarında 24 aya kadar vadelerde 1,04’lük faiz oranlarıyla araç sahibi olabiliyor.

DOD sisteminde yer alan her marka ve modeldeki araçlarda uygulanan bu kampanyayla, 10 yaşa kadar araçlara cazip kredi seçenekleriyle sahip olabilmek mümkün. Kampanya çerçevesinde örneğin 2010 model bir VW Polo’ya 10 bin TL peşinat verilmesi durumunda, 48 ay boyunca sadece 471 TL’lik taksitlerle sahip olunabiliyor.

Kampanya çerçevesinde araç satış bedellerinin %80’nine kadar kredi kullanarak DOD’da satışa sunulan dilediğiniz araca sahip olabiliyorsunuz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı