Buradasınız
Home > Güncel > iGO primo’dan Ücretsiz Canlı Trafik Özelliği

iGO primo’dan Ücretsiz Canlı Trafik Özelliği

Navigasyon yazılım firması NNG iGO primo app Turkey versiyonu kullanıcıları için Canlı Trafik özelliğini ücretsiz indirme olanağı sunuyor. Dünya çapında en popüler navigasyon uygulamalarından biri olan iGO primo app Türkiye’deki yollar için sürekli olarak güncelleniyor. Canlı Trafik hizmeti, trafik yoğunluğu, kazalar ve kapanan yollar hakkında gerçek zamanlı bilgi aktarıyor, tahmini gecikme süresini bildiriyor ve alternatif yollar sunarak kullanıcıların tıkalı yollara girmeyip yolculuk süresini ciddi oranda kısaltmasını sağlıyor. Güvenilir ve gerçek zamanlı trafik durumunu aktardığı için, Canlı Trafik özelliği 12 milyon nüfuslu İstanbul’da araba kullananlar için büyük önem taşıyor.

Türkiye edisyonunu satın almayı düşünen navigasyon kullanıcıları ve uygulamaya zaten sahip olanlar hiçbir ek ücret ödemeden sadece uygulama mağazasından ücretsiz Canlı Trafik’i seçerek bu özelliği etkinleştirebiliyor.

NNG LLC’de iPhone İş Birimi Müdürü olan Gergely Homola, “Canlı Trafik özelliğini ücretsiz ekleyerek, trafik sıkışıklığının ve yoğunluğunun her gün yaşandığı bir ülkede her bir kullanıcımızın bu popüler özellikten yararlamasını istedik. iGO primo app’in bu özelliğini iPhone’da ücretsiz sunarak Türkiye’de bir ilki de yapmış olduk” dedi.

iGO primo app Turkey versiyonu geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürüldü ve öğrenimi kolay, sade kullanıcı arayüzü, paralel olmayan 3D görüntüleme ve güvenilir ruting ile büyük başarı yakaladı. iGO primo app ayrıca 29 farklı dilde Google yerel arama, yeşil ruting, gerçekçi bağlantı görünümleri ve yol alternatifleri gibi özellikler de sağlıyor. iGO primo app’in kullandığı güvenilir Türkiye haritaları, NNG’nin bu bölgedeki stratejik ortağı olan Basarsoft tarafından temin ediliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı