Buradasınız
Home > Güncel > Ibiza’ya Yeni Donanım Paketi

Ibiza’ya Yeni Donanım Paketi

Doğuş Otomotiv ve Volkswagen grubunun güvencesiyle satışa sunulan SEAT, Ibiza ve Ibiza Sportourer modellerinin cazibesini COPA donanım paketiyle artırıyor.

Ibiza ve Ibiza Sportourer modellerinin standartlarını çok uygun bir fiyata yükseltme imkanının sunulduğu COPA paketi, 15” Alüminyum Alaşım Jantlar, Gövde Rengi Yan Aynalar ve Kapı Kolları, Copa Özel Döşeme ve Metalik Renk gibi donanım özelliklerini kapsıyor.

Sadece Ibiza 5 kapı ve Ibiza Tourer’ın 1.4 lt 85 hp Reference ve 1.2 lt TDI CR 75 hp Reference modelleriyle sunulan COPA paketinin fiyatı 1.200.-TL. 29 bin 200 TL’lik Ibiza 1.4 lt 85 hp modelini daha zengin bir donanıma ulaştırmak isteyenler, araçlarını Copa paketi ile aldıklarında fiyatı 30.400.-TL oluyor. Copa paketli Ibiza Sportourer 1.4lt 85 hp ise 32 bin 700 TL fiyat ile alınabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı