Buradasınız
Home > Güncel > IAA Frankfurt Otomobil Fuarı Basın Günü ile başladı

IAA Frankfurt Otomobil Fuarı Basın Günü ile başladı

IAA 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı

Kapılarını ziyaretçilere 12-22 Eylül tarihleri arasında açacak olan IAA 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı, Basın Günü ile resmen başladı.

Otomobil fuarları arasında önemli bir yere ve köklü bir geçmişe sahip olan IAA Frankfurt Otomobil Fuarı, geleceğe yön veren yeni teknolojiler ve konseptlere ev sahipliği yapan sayılı fuarlar arasında. Bu açıdan Frankfurt’taki fuar otomotiv sektöründeki dönüşümün vitrini olarak da tanımlanabilir.

Bu yıl geniş katılımla dikkat çeken fuarda markaların geleceğe dönük mobilite ve emisyonsuz, sürdürülebilir dünya ile ilgili vizyonları ön plana çıkıyor olacak. Aynı zamanda yeni teknolojilerle otonom sürüş alanındaki gelişmelerin de izlenebileceği ve çok sayıda yeni modelin lansmanına ev sahipliği yapacak fuar, 22 Eylül’e kadar gezilebilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı