Buradasınız
Home > Güncel > i-MIEV’e Kanada’dan Ödül

i-MIEV’e Kanada’dan Ödül

Mitsubishi Motors tarafından üretilen yüzde yüz elektrikli otomobil “i-MIEV”,  Kanada Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Kanada’nın en ekonomik aracı olarak ödüllendirildi.

Mitsubishi Motor Sales of Canada (MMSCAN) firmasının CEO’su Shin Fujioka “2012 ecoENERGY”  ödülünü Toronto Autoshow’da Kanada Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Joe Oliver’ın elinden aldı.

Ödül töreninde konuşma yapan MMSCAN firması CEO’su Fujioka “Yaşadığımız gezegenin geleceği ve çevre sağlığı için çıktığımız bu yolda Kanada pazarının i-MIEV’e verdiği değer bizi daha da yüreklendirdi. Mitsubishi’nin çevremiz ve teknoloji için yaptığı çalışmalar çok fazla.  Son birkaç yıl içerisinde Mitsubishi’nin elektrikli araçların gelişmesinde öncü rol oynaması bizi daha da heyecanlandırıyor.” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı