Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’ye Yeni Slogan

Hyundai’ye Yeni Slogan

Hyundai, “tüketiciler ve araçlar için yeni fikirler ve imkanlarla yepyeni bir değer oluşturmak” amacıyla “New Thinking. New Possibilities – Yeni Yaklaşım. Yeni Olanaklar” adı verilen sloganını kullanmaya başladı.

Hyundai’nin “Modern Premium” olarak belirlenen yeni marka konseptini içeren bu slogan, yeni bir bakış açısıyla tüketiciler için duygusal bir değer ve deneyim yaratmayı amaçlıyor. Hyundai, yeni araçlarını artık bu felsefe doğrultusunda hazırlayıp marka imajını ve bilinirliğini tüm dünyada artırmayı hedefliyor.

Hyundai Motor Company Başkan Yardımcısı Euisun Chung, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün tüketiciler, gereksiz birçok teknolojiye sahip olan pahalı araçların artık premium olduğuna inanmıyor. Aslında, temel ihtiyaçlarını karşılayan, fiyat açısından rahat ulaşılabilen ve beklentilerini aşan bir araç istiyorlar. Kısacası kendi değerlerini ve yaşadıkları zamanı yansıtan bir araca ihtiyaç duyuyorlar. Hyundai sadece otomobil üreten bir marka değil. Hyundai yeni imkanları yaratan bir marka. Bizim amacımız dünyadaki en büyük otomobil şirketi olmak değil. Bizim hedefimiz, en çok sevilen otomobil şirketi olmak ve ürünlerimize sahip olan müşterilerimiz tarafından hayatları boyunca en güvenilen arkadaşları olarak görülmek”.

Hyundai’nin “Modern Premium” konsepti ise yüksek kalite için mutlaka yüksek ücret ödemek zorunda kalmadan büyük bir çoğunluk tarafından ulaşılabilen anlamına geliyor. Bu doğrultuda Hyundai, araçları ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı hedefliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı