Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’den Servis Kampanyası

Hyundai’den Servis Kampanyası

Tüketiciye sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da hizmet sunan Hyundai, yüzde 20’ye varan avantajlar sağlayan yeni servis kampanyası dahilinde tüm araçlarını Türkiye genelindeki yetkili servislerine bekliyor.

Hyundai’nin 26 Mart 2011’e kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde fren sistemi, debriyaj sistemi, süspansiyon sistemi parça ve işçiliğinde tüm araçlara yüzde 20 indirim uygulanacak. İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti verilecek. Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.

Kampanya dahilinde ücretsiz akü ve silecek kontrolü yapılırken detaylı iç ve dış temizlikten ücret alınmayacak. Bunların dışında garantisi bitmiş Hyundai modelleri için sunulan Opsiyonel Yol Yardım Paketi, uygulanan indirimle sadece 55TL + KDV’ ye satın alınabilecek.

Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 82 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı