Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’den Servis Kampanyası

Hyundai’den Servis Kampanyası

Hyundai’nin garanti süresini dolduran araçlara özel olarak sunduğu yeni servis kampanyası ile müşterilere yüzde 30’a varan indirim fırsatları sunuluyor.

Hyundai’nin 21 Nisan 2012’ye kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde filtre paketi 99 TL, fren paketi 105 TL, debriyaj paketi 319 TL ve amortisör paketi ise 164 TL’den başlayan fiyatlarla garanti süresini doldurmuş Hyundai kullanıcılarına sunuluyor. Aynı zamanda tüm bu paketlerde işçilik ücretleri de paketlere dahil fiyatlarla sunuluyor.

Kampanya süresi boyunca garantisi biten araçlara periyodik bakım, motor parça ve işçiliğinde de yüzde 30 oranında indirim fırsatı sağlanırken, check – up hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor. Üstelik test sürüşü yapan müşterilere özel yüzde 30 indirim kuponu hediye ediliyor. Aynı zamanda ödemede de kolaylık sağlayan Hyundai, World Card’a +5 taksit veya 2 ay taksit erteleme fırsatı sunuyor.

Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı