Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’den Servis Kampanyası

Hyundai’den Servis Kampanyası

Hyundai, yüzde 25 oranında avantajlar sağlayan yeni servis kampanyası dahilinde tüm araçlarını Türkiye genelindeki yetkili servislerine bekliyor.

Hyundai’nin 17 Eylül 2011’e kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde periyodik bakım ile birlikte fren sistemi ve debriyaj sistemi parça ve işçiliğinde tüm araçlara yüzde 25 indirim uygulanacak.

İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti ve iç-dış temizlik hizmeti verilecek.

Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolüyle de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.

Kampanya dahilinde far ayarı/ampul kontrolü, yağ servisi ya da lastik servisinin birinden ücretsiz olarak yararlanılabilecek. Bunların dışında garantisi bitmiş Hyundai modelleri için sunulan Opsiyonel Yol Yardım Paketi, uygulanan indirimle sadece 55 TL + KDV’ ye satın alınabilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı