Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’den Premium Bayi

Hyundai’den Premium Bayi

Hyundai, Amerika ve Azerbaycan’dan sonra dünyadaki üçüncü ve Avrupa’daki ilk “premium” bayiliğini İstanbul Etiler’de en başarılı bayilerinden biri olan Uçar Otomotiv ile açtı.

Hyundai’nin yüksek kalitedeki üst segment araçlarının satılacağı bu özel bayiliğin açılışına Hyundai Assan Başkanı ve CEO’su Kwang-Heum Um, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Uçar Otomotiv sahibi Yıldırım Uçar, devlet yöneticileri ve çeşitli özel misafirler katıldı. Seremonide bir konuşma yapan Başkan Um şunları söyledi: “Türk tüketicisi, Hyundai’nin çok ödüllü ve yüksek kalitedeki araçlarına tek bir çatı altında ulaşma ayrıcalığına sahip olacak. Potansiyel müşterilerimizin ayağına kadar getirdiğimiz bu bayilik için en doğru yer Etiler’di ve bunu, Türkiye çapında Hyundai’nin üst segment araçlarının satışını en çok gerçekleştiren bayimiz olan Uçar Otomotiv ile birlikte yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu bayilik, sadece araçların sergilenip satıldığı bir noktadan farklı olarak bir yaşam merkezi olacak. İsteyen herkes iş ya da eğlence amacıyla burada vakit geçirip sunulan imkanlardan yararlanabilecek ve Hyundai’yi daha da yakından tanıma fırsatı elde edecekler. Sürekli büyüyen bir marka olarak, önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin büyük şehirlerinde bu tip yeni bayiliklerin açılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve Hyundai’nin yüksek kalitedeki araçlarını daha fazla tüketiciyle buluşturmayı amaçlıyoruz”.

Hyundai’nin Etiler’deki “premium” bayiliği, toplam 300 m2’de ve 3 katta hizmet verecek. Özel eğitimli 5 personelin görev yapacağı bayilikte Hyundai’nin şu an Türkiye’de satılan Genesis, ix55, ix35, Santa Fe, Sonata modelleriyle birlikte yeni gelecek olan Genesis Coupe gibi üst segment araçlarının satışı gerçekleştirilecek. Ancak bu bayilik sadece araç satışına yönelik olmayacak; iş ve eğlence amaçlı bir yaşam merkezi olarak da hizmet verecek.

İkinci katta cafe, nezih bir toplantı odası, internet erişimi, çocuk alanı, müzik, televizyon ve haber yayını herkesin kullanımına sunulurken üçüncü katta ise her türlü ihtiyaca cevap veren 50 kişilik bir konferans salonu yer alacak. Ayrıca bu bayiliği ziyaret eden herkesin Hyundai ve Kore dünyasını daha yakından tanıması ve markanın ürün ile hizmetlerinde ulaştığı yüksek kaliteyi, araçlarının güvenlik, performans ve konfor gibi üstün özelliklerini yakından görmesi sağlanacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    One thought on “Hyundai’den Premium Bayi

    Comments are closed.

    Yukarı