Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’den Kayseri’ye Yeni Plaza

Hyundai’den Kayseri’ye Yeni Plaza

Yeni model atağı ile mevcut plazalarında da gelişerek yenilenen Hyundai’deki gelişim rüzgarının son temsilcisi Kayseri’de HB İnoto Plaza oldu. Hyundai, HB İnoto’nun Kayseri’de açtığı yeni plazası ile satış ve servis ağını daha da güçlendirdi.

Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Kayseri Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer ve Mustafa Elitaş, Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın, Kayseri Ticaret Odası Başkanı  Hasan Ali Kilci ve Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın katılımı ile 9 Temmuz Cumartesi günü düzenlenen açılışa Kayseri halkının yoğun katılımı dikkat çekti.

İlk olarak 2007 yılında Kayseri’de Hyundai çatısı altında hizmet vermeye başlayan HB İnoto Plaza’nın yeni tesisi 4 milyon dolarlık yatırımla 1 yılda tamamlandı. Ankara Yolu üzerinde hizmete açılan HB İnoto Plaza, Kayseri ile birlikte tüm bölgedeki Hyundai kullanıcılarına Hyundai’nin gelişmiş ve kaliteli servis hizmetini sunarken Hyundai modellerinin satış hizmetini de gerçekleştirecek.

HB İnoto Plaza, toplam 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulu ve 4 bin metrekarelik kapalı alana sahip. Hyundai’nin geniş ürün yelpazesinin tamamının sergilendiği bin 500 metrekarelik showroom’u, mekanik, boya ve kaporta bölümlerinin yer aldığı 2 bin metrekarelik servisi ve ikinci el satışlara özel 500 metrekarelik kapalı alanı ile Kayseri halkına en üstün hizmeti sunmayı hedefleyen HB İnoto Plaza, her biri konusunun uzmanı 50’den fazla çalışana sahip.

Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan, HB İnoto Plaza’nın açılışında yaptığı konuşmada; “Hyundai markası hem yeni modelleri hem de bayi ağı ile gelişiyor. Bu yıl tüketicilerin beğenisine sunduğumuz Accent Blue ve Elantra modellerini önümüzdeki aylarda i40 modelimiz takip edecek. Otomobillerimiz gibi bayilerimiz de kendini geliştiriyor. Amacımız Hyundai kullanıcılarına yeni modellerimiz ve satış sonrası üstün hizmetlerimiz ile marka sadakati oluşturmak. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetinde bir numara olmak hedefimizle gelişmeye devam edeceğiz. HB İnoto’yu bu güzel tesisi Kayserililere ve Hyundai Ailesine kazandırdığı için tebrik ederim” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı