Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’den Bursa’ya İki Yeni Plaza

Hyundai’den Bursa’ya İki Yeni Plaza

Hyundai’nin yurt çapındaki plazalarının son temsilcileri Bursa’da İnallar Otomotiv ve Edirne’de ise Köşkdere Otomotiv oldu. Hyundai, İnallar Otomotiv’in Bursa’da ve Köşkdere Otomotiv’in Edirne’de açtığı yeni plazaları ile satış ve servis ağını daha da güçlendirdi.

Hyundai, Bursa’da ve Edirne’ de aynı anda iki tesisini birden hizmete açarak Türkiye genelindeki plaza sayısını 72’ye çıkardı. Bursa’nın son yıllarda yükselen potansiyelini dikkate alarak hizmete açılan Hyundai İnallar Plaza, Bursa’daki tüketicilere Hyundai’nin gelişmiş ve kaliteli hizmetini sunmayı hedefliyor. Köşkdere Otomotiv ise, her geçen gün büyümeye devam eden Edirne’de açtığı satış noktasıyla üstün hizmeti Edirneliler’e ve bölgedeki tüm tüketicilere sunacak.

Hyundai yetkilileri, Bursa ve Edirne bayilerinin açılışında markanın son dönemlerdeki yükselen çizgisinde, Hyundai çalışanlarıyla birlikte tüm Türkiye çapına yayılmış olan bayi ağının büyük bir rol oynadığını belirtti. Bursa ve Edirne’nin gelecek dönemlerdeki hedeflerinde önemli bir rol oynayacağını ekleyen yetkililer, yeni yatırımların Bursa ve Edirne’ye hayırlı ve uğurlu olmasını dilediler.

Şu an 72 yetkili satıcısı ve 84 yetkili servisi bulunan Hyundai, Türkiye çapındaki büyümesini önümüzdeki dönemde de sürdüreceğinin altını çizdi. Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda Türk işçisinin gücü ve emeğiyle üretilen i20 Troy ve Accent Era modellerinin 60’dan fazla ülkeye ihraç edildiğini belirten Hyundai yetkilileri, gelecek yıl daha da güçleneceklerini ve 2012 yılında tüm Türkiye’ye yayılmış güçlü bayi ağı ve Hyundai model yelpazesine eklenecek yepyeni ürünleriyle herkese ihtiyaç duyduğu kaliteli modelleri ve hizmeti sunmaya devam edeceklerini belirttiler.

Hyundai Köşkdere

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı