Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai’den Bir İlginç Konsept Daha

Hyundai’den Bir İlginç Konsept Daha

CARMEDYA.COM – Kore’de bu yıl tanıtılan konseptler arasında bir de sportif Hyundai bulunuyordu. Veloster görünümlü kardeşler RM14 ve RM15’in devamı niteliğinde olan otomobil bu sefer üreticinin sportif araçlar bölümü N’in de logosunu taşıyor.

Ana hatları aynı kalsa da detaylarında yuvarlatılmış köşeler dikkat çeken otomobilde farklı görünüme sahip LED farlar, büyük bir hava girişine sahip ön tampon, genişletilmiş çamurluklar, 19 inç çaplı jantlar, büyük bir spoiler, LED stoplar, difüzör ve çift egzoz çıkışları görülebiliyor.

Koltukların arkasına konumlandırılan motorunda da değişim olmayan aracın aşırı beslemeye sahip ünitesi 2 litre hacimli ve 300 beygir güç, 383 Nm tork üretebiliyor. 6 ileri vitesli manuel şanzımanla donatılan konsept arkadan itişli ve limitli kaymalı diferansiyele sahip.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı