Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai i30 Fastback için N Line donanım geldi

Hyundai i30 Fastback için N Line donanım geldi

CARMEDYA.COM – Hyundai bir kaç ay önce i30’un hatchback versiyonu çin N Line donanımını sunmuştu. şimdi ise Fastback versiyonu için aynı donanım seçeneği müşterilerin beğenisine sunuldu.

Tasarımda büyük değişim var

Hyundai i30 Fastback N Line tasarım anlamında standart versiyondan daha da farklı. İlk olarak ön ızgara farklılık olarak sunulan detaylardan. bunun yanında içi siyah tutulmuş farlar dikkatlerden kaçmıyor. arka bölümde de daha sportif bir difizör kullanılmış. İçeriye geçtiğimizde daha sportif ayrıntılar dikkatlerden kaçmıyor. N Line donanıma uygun koltuklar, vites topuzu ve alüminyum pedallar sportiflik çıtasını daha da yukarı taşımış durumda.

Hangi motorlar ile gelecek

Modelin kalbinde ise 1.0 ve 1.4 litrelik turbo benzinli motorlar sunuluyor. bu motorlar sırasıyla 118 HP güç ve 171 Nm tork, 140 HP güç ve 242 Nm tork değeri sağlıyor. 1.0 litre motor seçeneği 0-100 km/s hızlanmasını 9.2 saniyede, 1.4 litre hacmindeki motor ise 0-100 hılanmasını 8.9 saniyede tamamlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı