Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai i10 GO! Piyasada

Hyundai i10 GO! Piyasada

CARMEDYA.COM – Fransa’da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası Euro 2016 için özel olarak üretilen Hyundai i10 1.2 GO! Türkiye’de de satışa sunuldu. Gösterdiği satış başarılarıyla Türkiye’de A segmentinin lideri olan i10, yeni GO! paketiyle donanım seviyesini daha da zenginleştiriyor.

1.2 litre 4 silindirli benzinli motor, 6200 devirde 87 beygir maksimum güç üretirken 4000 devirde de 119 Nm maksimum tork değeri sunuyor. i10 GO!, sadece 5 ileri düz vites seçeneğiyle satılırken kullanıcısına eğlenceli bir sürüş keyfi de sunuyor. 87 beygirlik motor, karma tüketimde 4.9 lt yakıt tüketirken maksimum olarak da 175 km/s hız yapabiliyor.

Hyundai i10 GO! sadece 1.2 litrelik benzinli motoru ve 5 ileri manuel şanzımanıyla değil ayrıca güncel Elite Red Pack donanım seviyesinin üzerine eklenen özellikleriyle de göz dolduruyor. Sadece bu versiyonda yer alan sunroof, kırmızı kokpit parçaları, kumaş parçalı deri döşeme, kırmızı dikişli deri direksiyon ve kapı trimlerindeki yumuşak kırmızı deri kaplama standart olarak sunuluyor.

Hyundai i10, Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda üretilerek 40’tan fazla ülkeye ihraç ediliyor ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı