Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai Assan’a Yeni Genel Müdür

Hyundai Assan’a Yeni Genel Müdür

Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yurtiçi Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Genel Müdürü, sektörün en tecrübeli isimlerinden biri olan Ümit A. Karaarslan oldu.

Yeni görevine 17 Şubat 2011 tarihi itibariyle başlayan ve uzun yıllar boyunca otomotiv sektörünün önemli kuruluşlarında yöneticilik yapan Karaarslan, Honda Türkiye A.Ş.’de 1997 ile 2009 yılları arasında önce Satış ve Pazarlama Müdürü ve son olarak da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştı. Ümit A. Karaarslan, 1980 yılında başladığı iş hayatında sırasıyla SASA, Temsa ve Toyotasa’da çalışmıştı.

İstanbul’da 1958 yılında doğan ve Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ümit A. Karaarslan, evli ve bir erkek çocuk babası.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı