Buradasınız
Home > Güncel > Honda’dan Motor Yağı ve Filtre Hediye

Honda’dan Motor Yağı ve Filtre Hediye

Honda, 2006 yılı ve daha eski model araçların servis bakımlarında yüzde 30 indirim avantajı sunarken, Honda marka motor yağı ve yağ filtresi hediye ediyor.

27 Haziran – 9 Temmuz 2011 tarihleri arasında devam edecek olan yaz kampanyası kapsamında, 2006 yılı ve daha eski model Honda araç sahipleri, araçlarına serviste periyodik bakım yaptırdıkları takdirde, işçilikte yüzde 30, bakım ve tamir parçalarında yüzde 25 indirim kazanırken, yüksek kaliteli ve yakıt tüketimini düşürmede yardımcı Honda motor yağları ile yağ filtrelerine ücretsiz sahip olabilecek.

Honda motor yağının faydaları

Honda  mühendisleri tarafından yapılan testler sonucunda onaylanan Honda marka motor yağının birçok faydası bulunuyor:

  • Honda otomobillerinde kullanılan motorların çalışma şartları, sıcaklıkları ve sürtünme dereceleri dikkate alınarak üretilen bu motor yağı  Honda marka motorların ihtiyaç duyduğu yağlama şartlarını eksiksiz yerine getiriyor,
  • Sürtünmeleri optimize ederek yakıt tüketimini azaltıyor, emisyon değerlerini düşürüyor, ağır çalışma şartlarında bile motoru aşınmalara karşı koruyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı