Buradasınız
Home > Güncel > Honda’dan Akıl Dolu Video

Honda’dan Akıl Dolu Video

CARMEDYA.COM – Japon otomobil üreticisi Honda’nın, Yeni Civic Type R modelinin tanıtımı için hazırldaığı viral videoyla izleyici rekoru kırıyor.

Dünyada gelişimi sınır tanımayan sosyal medyanın ve dijital yayıncılığın geldiği noktayı gözler önüne seren yeni videoda standart bir Civic HB tanıtım filmi izlerken, klavyenizdeki R tuşuna basılı tuutuğunuzda bu kez ekranın değişerek, Civic Type R modelini izlemeye başladığınızı farkedeceksiniz. Tabi bunu yapmak için tablet veya akıllı telefondan videoyu oynatmanız şart.

Her iki tanıtım filmi de aynı güzergahta yol alan birbirinden keyifli iki farklı ama içlerinde benzerlik de bulunduran senaryolara sahip.

Umarız, Honda’nın bu akıl dolu tanıtım videosunun örnekleri çoğalır.

Honda’nın viral videosuna; http://hondatheotherside.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı