Buradasınız
Home > Güncel > Honda’da Üretim Normale Dönüyor

Honda’da Üretim Normale Dönüyor

Honda Türkiye tarafından Tayland’da yaşanan sel felaketinin ardından azalan üretim kapasitesinin artık normale döndüğünü duyuran bir açıklama yayınlandı. Açıklama metnini sizlerle paylaşıyoruz;

“Tayland’da yaşanan sel felaketinin etkilerinin yok olmaya başlamasıyla Honda İngiltere ve Honda Türkiye 19 Aralık 2011 tarihinde normal üretim kapasitesine dönüyor.

İki fabrikada da üretimin normal seviyeye geçmesiyle Yeni Civic Hatchback ve Yeni Civic Sedan modellerinin seri üretimine başlanacak.

Honda Türkiye olarak, tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize gösterdikleri anlayış için çok teşekkür ederiz. Eski gücümüzle ve kaldığımız yerden devam edeceğimiz, en önemlisi de yeni Civic’in üretimine başlayacağımız için çok heyecanlıyız.

Güncellenen planlarımızı kamuoyuna aktarmaya devam edeceğimizi belirtir, bu süreç içerisinde göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı Honda Türkiye olarak sizlere de teşekkür ederiz.”

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı