Buradasınız
Home > Güncel > Honda Türkiye’de Görev Değişikliği

Honda Türkiye’de Görev Değişikliği

Honda Türkiye, 2 Nisan 2012 itibariyle pazarlama kadrosunda gerçekleşen görev değişikliklerini kamuoyuna duyurdu. Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı  Kadir Kutluay, Pazarlama Müdürü ise Güray Yücel oldu.

Kadir Kutluay

1997 yıllında Honda Türkiye A.Ş’de Yedek Parça Satış Sonrası Bölge Müdürü olarak iş hayatına başlayıp sırası ile Yedek Parça Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Araç Satış Kıdemli Müdürlüğü ve ardından Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Kutluay son olarak Honda Türkiye Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

Güray Yücel

İş hayatına 1994 yılında Tofaş/Fiat’ta Reklam ve Promosyon Uzmanı olarak başlayan Güray Yücel,  1997-2000 yılları arasında ToyotaSA’da Reklam, Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yöneticisi olarak görev yaptı.

2000 yılında Honda Türkiye’de Pazarlama Şefi olarak çalışmaya başlayan Yücel, sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Otomobil Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Yücel son olarak Honda Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı