Buradasınız
Home > Güncel > Honda HR-V Sport geliyor

Honda HR-V Sport geliyor

CARMEDYA.COM – Honda, HR-V Sport modelini otomobil severlerin beğenisine sunuyor. Model hem tasarım hem de performans konusunda iddialı olacak.

Performansı Civic’ten

Avrupa pazarı için üretilecek olan model 179 HP güç ve 240 nm tork değerine sahip olacak. İster manuel istenirse CVT şanzıman ile kombine edilecek. CVT şanzıman ile kombine edilen model tork değeri olarak 220 Nm seviyesinde bir güç sunacak.

Tasarımda sportif

Otomobilin tasarımı da yeteri kadar güçlü. Ön splitter ve yan etekler modeli daha da iddialı hale getirmiş. Buna ek olarak çamurluk kenarlarında da farklı çıtalar kullanılmış. Bunun yanında 18 inç jantlar da otomobilin daha sportif görünmesini sağlamış. İçeride ise siyah ve vişne çürüğü renk kombinasyonu kullanılmış. Aynı kombinasyon koltuklara da uygulanmış.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı