Buradasınız
Home > Güncel > Honda Gymkhana Fethiye’de

Honda Gymkhana Fethiye’de

Güvenli sürüş konusunda Türkiye’nin en önemli aktivitelerinden olan Honda Gymkhana’yı İstanbul’da başlatan Honda Türkiye, yarışın ikinci ayağını Fethiye’de düzenledi. Koçfinans’ın destek verdiği Gymkhana’da, hem yarışmacılar hem de seyirciler unutulmaz bir güne tanık olurken yarışın ikinci finalistleri de belirlenmiş oldu. Pirelli lastiklerinin kullanıldığı motosikletlerle yarışan sürücüler, Sompo Japan tarafından sigortalandı.

Büyük Final İstanbul’da

1000 cc’lik motosikletlerle yapılan yarışmada Kunter Kuşçu 1., Sezgin Ünal 2. ve Hakkı Günal da 3. olurken, 150 cc’lik motosikletlerle yapılan yarışmada Tolunay Somyürek 1., Tayfun Özal 2. ve Serkan Özcan  3. oldu. İstanbul ve Fethiye’de dereceye girenlerin yanı sıra İzmir’de düzenlenecek Honda Gymkhana yarışlarında finale kalanlar, son yarışta İstanbul’da bir araya gelerek büyük final için yarışacaklar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı