Buradasınız
Home > Güncel > Honda Esti Geçti

Honda Esti Geçti

Honda, motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği MotoPlus 2011’de ücretsiz check-up hizmetinden, çocuklara özel sürprizlere ve birbirinden eğlenceli – eğitici birçok etkinliği ile fuara damgasını vurdu.

Honda dokuzuncu salonda en yeni altı modelini – CBR250R, PCX, CBR600F, SH300i, CBR125R, SW-T600 – görücüye çıkarırken tüm motosiklet modellerini de ziyaretçilerle buluşturdu.

Fuarın ilk gününde konuşan Honda Türkiye Genel Müdürü Hideto Yamasaki; “Düşler bizi harekete geçiren en büyük güç…. 65 yıl önce ilk seri üretim ürünümüz “Dream D-Type”’ın üretiminden beri Honda, müşterilerinin hayatlarını zenginleştirecek ürünler sunuyor. 2008 yılında dünya çapında toplam 200 milyon motosiklet üretimine ulaştık. Honda Türkiye olarak önceliğimiz, yüksek kaliteli ürünleri, performanslı ve çevreye saygılı motor seçenekleriyle müşterilerimize sunmak. Motoplus 2011’de Honda’nın sloganı “Bu keyfi bizimle yaşayın!” ve size satış prensiplerimiz olan kalite ve güvenliğin yanında motosikletin size sunduğu keyfi de anlatacağız. Kalite adına, burada tanıtacağımız motosikletlerden başlayarak Honda’nın eşsiz kalite standartlarını vurgulayan daha fazla modeli sizlere sunmaya devam ederken ülke çapındaki gelişmiş bayi ağımızla hizmet kalitesini de arttırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Lise öğrencilerine Honda’dan Eğitim

Otomotiv endüstrisinin servis ve bakım hizmetlerinde ihtiyaç duyduğu yeni teknolojileri bilen teknik insan gücünü yetiştirmek üzere endüstriyel teknik eğitim okullarında uygulanan Honda Teknik Eğitimi alan öğrenciler fuarda Honda standını ziyaret etti. Bu kapsamda, Şişli Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri fuar sırasında da Honda Motosiklet Eğitim Merkezi’ni tanıyarak, ilk yardım eğitimi aldılar.

Yazı ve fotoğraf: Berk ERTÜKEL

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı