Buradasınız
Home > Güncel > Holden Yeni Modeline Kavuştu

Holden Yeni Modeline Kavuştu

CARMEDYA.COM – Holden cephesinde hareketlilik var. General Motors’un Avustralya şubesi, 2013 yılında Colorado 7 ismiyle tanıttığı SUV modelini makyajladı. Operasyonla birlikte aracın ismi de değiştirildi.

Tamamen yenilenen yüzünde daha keskin çizgiler görülen aracın büyüyen ön panjuru farlarıyla birleşmiş. Kuzey Amerika pazarında Chevrolet Trailblazer ismiyle satılan otomobil bu araçtan farklı olarak daha agresif görünümlü ön tampon ve büyük sis farlarına sahip.

holden-trailblazer-3

Yan ve arka görünümünde bir yenilik bulunmayan Trailblazer’ın jant seçenekleri yenilenirken iç mekanda farklılıklar daha kolay belli oluyor. Elden geçirilen gösterge tablosu haricinde genişletilmiş havalandırma çıkışları ve tamamen yenilenen orta konsol araca daha seçkin bir hava katmış.

Kaput altında görev yapan 2.8 litre hacimli motordaysa yenilik bulunmuyor. Ünite, 200 beygir güç, 500 Nm tork üretmeye devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı