Buradasınız
Home > Güncel > Hızlı Yaşadı Genç Öldü

Hızlı Yaşadı Genç Öldü

Tüm dünyada büyük üne kavuşan Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) film serisinin başrol oyuncusu Paul Walker, ABD’de bir bağış gecesine gitmek için yoldayken geçirdiği kaza sonrasında yaşamını yitirdi.

Edinilen bilgiye göre kaza sırasında 2005 model Porsche Carrera GT model aracı Walker’ın arkadaşı Roger Rodas kullanıyordu. Los Angeles’ın merkezinde işlek caddelerden birisinde meydana gelen kazanın sebebi olarak aşırı hız gösteriliyor.

Seyir halindeyken Rodas’ın aracın kontrolünü kaybetmesiyle yoldan çıkan ve kaldırımdaki direklere çarpan araç, çarpmanın etkisiyle alev topuna döndü ve hurda haline geldi.

Yapılan araştırmaların neticesi henüz belli olmazken, ilk patlamanın lastikten geldiği yönünde kuvvetli şüpheler bulunuyor. Los Angeles polisi bölgede Rodas’ın başka bir araçla yarışma ihtimalini de gözönünde bulunduruyor ve tüm kameralar inceleniyor.

Kazada yaşamını yitiren ünlü oyuncu Paul Walker 40 yaşında ve 15 yaşında bir kız çocuğu babasıydı…

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı