Buradasınız
Home > Güncel > Her Corolla İçin Bir Şarkı!

Her Corolla İçin Bir Şarkı!

Üretilmeye başlandığı 1966 yılından bu yana 40 milyon satış adediyle büyük başarı elde eden Toyota Corolla, şimdi özel uygulamasıyla Toyota Türkiye Facebook sayfasında!

Uygulamada kullanıcılar 1966 yılından 2013 yılına kadar geçen sürede üretilen 11 farklı model ile aynı yıl çıkan şarkıları eşleştirmeye çalışacak. Katılımcılardan tüm eşleştirmeleri doğru tamamlayan her 50’nci kişi 50 TL değerinde iTunes hediye kartının sahibi olacak. Uygulama 17 Ağustos tarihine kadar sürecek.

Tüm eşleştirmeleri doğru tamamlayan ve iTunes hediye kartı sahibi olanların sonuçları 20 Ağustos tarihinde açıklanacak. Kazananların adreslerine yollanacak iTunes hediye kartı ile kullanıcılar mp3, film, oyun veya uygulama indirebilecekler.

Toyota Türkiye Facebook sayfasını ziyaret edenleri şarkılar eşliğinde anılarla dolu bir yolculuğa çıkaracak olan “Yeni Corolla Garage” uygulamasına http://facebook.com/toyotaturkiye adresinden ulaşmak mümkün.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı