Buradasınız
Home > Güncel > Harley’ler İstanbul Boğazı’nda

Harley’ler İstanbul Boğazı’nda

Pirelli, yeni custom touring tipi motosiklet lastiği Night Dragon’u tanıtmak amacıyla 3000 km’lik Avrupa’dan Asya’ya uzanan bir yolculuğa imza attı. Harley Davidson ile birlikte gerçekleştirilen ve 6 ülkeyi kapsayan turun en önemli özelliği ise Pirelli’nin anavatanı İtalya’dan başlayıp, İstanbul Boğazı’nda sona ermesi. Altı ülkeden grupların katılımıyla oluşturulan 70 kişilik konvoy Venedik’ten 9 Mayıs Çarşamba günü yola çıktı. Harley Davidson tutkunları “Night Dragon Turu”nu sırasıyla İtalya, Slovenya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’yi kapsayan rotayı geride bırakarak 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü İstanbul Boğazı’nda gerçekleşen finale tamamladı.

İtalyan lastik devi Pirelli’nin organize ettiği “Night Dragon Turu” motosiklet tutkunlarına yeni Night Dragon lastiklerini test etme imkanı sundu. Motosiklet tutkunlarının en önemli ihtiyaçları arasında yer alan yol tutuş ve konfor özelliklerine sahip yeni Pirelli Night Dragon lastikleri geniş ölçü yelpazesinin yanı sıra, lastik ömründen ödün vermeden sürüş keyfi ve sürüş güvenliği sunuyor. Sunmuş olduğu üstün yol tutuş özelliklerinin yanı sıra ileri seviyede konfor da vaat eden Pirelli Night Dragon, özellikle custom motosiklet kullanıcılarının öncelikli tercihi olmaya aday.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı