Buradasınız
Home > Güncel > Goodyear Türkiye’de Görev Değişikliği

Goodyear Türkiye’de Görev Değişikliği

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Pazarlama Direktörlüğü’ne 1 Aralık 2011 tarihi itibariyle Sibel Raif atandı.

1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Bölümü’nden mezun olan Sibel Raif, 1998’de ABD Washington Üniversitesi J.M.Olin İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans (MBA) eğitimini tamamladı.

Profesyonel çalışma hayatına 1994 yılında Procter & Gamble’da başlayan Sibel Raif, sırasıyla ProCon Pazar Araştırma’da Müşteri İlişkileri Müdürü, Monsanto’da Pazarlama Müdürü görevlerini yürüttü.

2000 yılından itibaren Kraft Foods’da Jacobs Kahve, Tang Toz İçecek, Milka/Toblerone, Cipso/Patos/Çerezos ürünlerinden sorumlu Kıdemli Marka Müdürü ve Pazarlama Müdürü görevlerinde bulundu. 2007 yılından itibaren Kraft Foods’da Pazarlama Direktörü olan Sibel Raif, 1 Aralık 2011’den itibaren Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’de Pazarlama Direktörü olarak görevine başladı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı