Buradasınız
Home > Güncel > Glasurit’ten Ford Servislerine Boyama Eğitimi

Glasurit’ten Ford Servislerine Boyama Eğitimi

Kimya şirketi  BASF’nin iştiraklerinden BASF Coatings’in otomotiv boyası markası Glasurit, Ford’un ülke genelindeki yetkili servislerinin teknik ekiplerine, “hızlı ve verimli” otomobil boyama süreçleriyle ilgili eğitim veriyor.Ford servislerinin hizmet kalitesinin ve hızının daha da arttırılması amacıyla düzenlenen eğitimlerde, BASF Coatings uzmanları; boyahane yönetimi, oto tamir boya süreçleri, astar sistemleri ve su bazlı boyalar hakkında bilgiler aktarıyor ve örnek uygulamalar gösteriyor.

Eğitimler, otomotiv boyaları üreticilerinden BASF Coatings’in İstanbul’daki eğitim merkezinde gerçekleştiriliyor. Bugüne kadar yapılan eğitimlere Adana, Ankara, Erzurum, İstanbul, Kars, Muş, Ordu, Rize ve Şanlıurfa’daki Ford servislerinden toplam 40 kişi katıldı. Haziran ayı sonuna kadar devam edecek ve tüm Ford servislerine verilecek olan eğitimlerle  ile toplamda 130 servis uzmana ulaşılması hedefleniyor.

BASF HAKKINDA

BASF’nin portföyünde kimyasallar, petrol ve gaz, performans ürünleri ve tarımsal ürünler ile gıda ve plastikler yer alıyor. Sürekli yeni teknolojiler geliştiren ve bu sayede yeni pazar fırsatları yaratan BASF’nin 2010 yılında tüm dünyada çalışan sayısı yaklaşık 109 bin ve dönem satışları 63,9 milyar euro olarak gerçekleşti. BASF hisseleri Frankfurt (BAS), Londra (BFA) ve Zürih (AN) borsalarında işlem görüyor.

BASF, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da bulunan 18 ülkedeki faaliyetlerini merkezi İstanbul’da bulunan Business Center Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (BCT) oluşumuyla yönetiyor. Öte yandan şirketin Türkiye’de, ana temsilcisi BASF Türk Kimya’nın yanı sıra BASF Yapı Kimyasalları, BASF Coatings ve BASF Poliüretan gibi önemli iştirakleri bulunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı