Buradasınız
Home > Güncel > Giulia Ailesi Genişliyor

Giulia Ailesi Genişliyor

CARMEDYA.COM – Alfa Romeo’nun merakla beklenen sedan modeli Giulia ilkbahar aylarında tanıtılmıştı. Motor ve donanım seçenekleri yavaş yavaş detaylandırılan araca Quadrifoglio’nun altında konumlandırılan sportif bir versiyon eklendi.

Quadrifoglio’ya göndermeler yapan gövde kitinde daha agresif görünümlü tamponlar, geniş yan etekler, opsiyonel olarak sunulan 19 inç çaplı jantlar, sarı renkli fren kaliperleri, Veloce armaları, küçük bir difüzör, koyu renkli stoplar ve çift egzoz çıkışı bulunan otomobilin cam çerçeveleri de siyaha boyanmış.

Yine siyah rengin hakim olduğu iç mekanda yükseltilmiş yan desteklere sahip koltuklar, deri döşeme, metal pedal seti ve alüminyum süslemeler standart olarak sunuluyor.

alfa-romeo-giulia-veloce-2

İki motor seçeneğine sahip olacak Veloce versiyonları 8 ileri vitesli otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle sunulacak. 2 litre hacimli benzinli motor 280 beygir güç, 400 Nm tork üretebilirken 2.2 litre hacimli Diesel ünite 210 beygir güç, 470 Nm tork üretebiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı