Buradasınız
Home > Güncel > Gençleri Etherea Vuracak

Gençleri Etherea Vuracak

Lüks otomobil üreticisi Infiniti, yaklaşan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtmaya hazırlandığı ve genç müşterilere yönelik tasarlanacak yeni modelin öncüsü Etherea konseptinin ilk görüntülerini yayınladı.

Markanın model gamının giriş modeli olması planlanan kompakt coupenin prototipi olan Etherea konsepti, coupe, sedan, hatchback ve hatta bir crossoverın karakteristik özelliklerini kendi gövdesinde başarıyla buluşturan yepyeni bir sınıfın ilk örneği olmaya hazırlanıyor. Farklı tasarımıyla markanın gelecek modelleri hakkında önemli ipuçları taşıyan ve genç kitleyi hedefleyen konsept otomobil, 4.4 metrelik uzunluğunun yanı sıra, panoramik cam tavanı, aydınlık ön ızgarası ve ilk kez Essence konseptinde dikkati çeken özgün C sütunlarıyla farkını ortaya koyuyor.

Infiniti tarafından henüz konseptin iç tasarımıyla ilgili bir görüntü yayınlanmadığı için bu konudaki merakımızı fuara ertelemek zorunda kaldık. Ancak şu ana kadar duyabildiğimiz iç mekan tasarımının geleneksel uzakdoğu izleri taşıdığı yönünde…

Konsept resmi olarak 1 Mart’ta tanıtılacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı