Buradasınız
Home > Markalar > Fiat > Garage Italia yorumuyla Fiat Panda 4×4

Garage Italia yorumuyla Fiat Panda 4×4

CARMEDYA.COM – İlk nesil Fiat Panda, arazi performansı konusunda iddialı bir modeldi. Tasarım konusunda aynı iddiaya sahip olmasa da, kullanıcısını memnun eden bir otomobildi o.

İşte bunlardan biri olan ve özel olan bir 4×4 Panda ile karşınızdayız. Onu özel kılan ise Lapo Elkan’ın büyükbabası olan Gianni Agnelli’nin aracı olması. Agnelli, karlı yollarda klasik Panda 4 × 4’ü çok fazla kullanmasa da oldukça özel bir model olma ününü taşımaya devam ediyor. Ancak onu ilk günkü kondisyonuna getirmek ise Garage Italia’nın işi. Model yenileme kapsamında detaylı olarak işlendi. Mavi şeritleri ve gümüş kaplamasıyla dikkatlerden kaçmıyor.

İç mekanda değişti

İçeride bolca kumaş kaplama kullanıldı. Buna ek olarak ise koltuklarda değiştirildi. Ayrıca iç mekanda bolca deri kaplamada kullanıldı. Derilere ise Garage Italia’nın logoları eklendi.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı