Buradasınız
Home > Güncel > Fors TV Veda Etti

Fors TV Veda Etti

Türkiye’de başta otomotiv olmak üzere birçok alanda yaptığı kaliteli yayınlarla adından söz ettiren internet televizyonu Fors TV’den yapılan açıklama ile yayın hayatına son verilmesi kararı alındığı açıklandı.

Konuyla ilgili olarak Fors TV’nin Genel Yayın Yönetmeni ve Ortağı Mehmet Erel şu açıklamayı yaptı;

“Bildiğiniz gibi 2 yıl önce projelendirmeye başladığımız ve tam bir yıl önce 1 Mart tarihinde resmen yayın hayatına başlayan Fors TV, başta internet üzerinden TV yayıncılığı olmak üzere pek çok ilke imza attı.

Tüm başarılarımıza, ilklerimize rağmen Fors TV olarak beklediğimiz desteği başta otomotiv sonra diğer sektörlerden alamadık.

Sonuç olarak Fors TV doğum günü olan 1 Mart tarihinde yayın hayatına veda ediyor.

Geçen bir yıl içinde maddi manevi bizleri destekleyen, reklam veren, lansmanlarına davet eden, test araçlarını tahsis eden, ekranları başına geçip bizleri izleyen ve yorumları ile daha iyiye ulaşmamızı sağlayan herkese gönülden teşekkür ediyor ve yeni projelerde görüşebilmeyi temenni ediyoruz.”

Biz de Carmedya ailesi olarak kaliteli yayınlarıyla takdirimizi kazanan Fors TV ailesine üzüntülerimizi bildirir, yeni projelerinde başarılar dileriz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı