Buradasınız
Home > Güncel > FordFinans’dan 100 Bin Kişiye Kredi

FordFinans’dan 100 Bin Kişiye Kredi

Ford, FordFinans kredisini kullandırarak 3,5 yılda 100.000 kişinin araç sahibi olmasını sağladı. 100 bininci kredi, Ford Transit Connect Kombi modeli için verildi.

Yapı Kredi işbirliğiyle müşterilerine kredi veren Ford Finans, dünyada 11 ülkede tüketiciye kredi sunuyor.

Standart krediye göre yüzde 40’a varan düşük taksitlerle satın alınan aracı finanse eden Ford Options, müşterilerine ayrıca her iki ya da üç yılda bir, yeni bir Ford marka araç kullanma fırsatı sunuyor.

Araç değerinin en az %20’si tutarında peşinat ödemesiyle uygulanan FordOptions’ta, seçilen vadeye göre, vade sonunda ödenmesi gereken “son ödeme tutarları” belirleniyor. Son ödemeler; 24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin yüzde 45’i, 36 aylık vade seçeneğinde yüzde 40’ı, 48 aylık vade seçeneğinde ise araç değerinin yüzde 30’una denk geliyor. Böylelikle; peşinat ve son ödeme tutarı aracın fiyatından düşülerek, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri sunuluyor.

Herkese ve her keseye uygun bir ödeme seçeneği sunan FordOptions, son ödeme tarihi geldiğinde müşterilerine üç farklı tekliften birinden yararlanma imkanı sağlıyor.

Teklif 1: Vade sonundaki son ödeme tutarı yetkili satıcı tarafından kapatılırken, araç takas edilerek en geç 4 yıl sonra tamamen yeni bir Ford’a sahip olunuyor.

Teklif 2: Aracın kalan tutarı ödenerek, kredi ödemesi tamamlanmış araç kullanılmaya devam ediliyor.

Teklif 3: Hiçbir bir ek ödeme yapmadan araç yetkili satıcıya iade ediliyor ve müşteriye kısa dönemli ihtiyaçları için nakit para sağlanmış oluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı