Buradasınız
Home > Güncel > Ford’dan Ekim Kampanyası

Ford’dan Ekim Kampanyası

Ford, 2012 modellerini, eşit taksitli Ford Finans kredi kampanyası ile 20 bin TL’ye 20 ay vade ve yüzde 0,5 faiz oranı uyguluyor. 2012 model araçlarda kredi kullanmayan müşterilerine yüzde 2’lik peşin alım desteği sağlayan Ford, Ekim kampanyasında aynı fırsatı 2011 model tüm binek otomobillerde de sunuyor.

Yeni Ford Focus’a ayda 579 TL’ye, Fiesta’ya 460 TL’ye sahip olabilirsiniz

Otomotiv sektöründe premium veya lüks sınıfta kullanılan yüksek teknoloji özellikleri B ve C sınıfı araçlarda kullanarak teknolojiyi demokratikleştiren Ford, Yeni Ford Focus’u Ford Options sayesinde ayda sadece 579 TL taksitle müşterilerine sunuyor. Yeni Focus Style Benzinli Manuel modellerde ise 1.600TL takas desteği kampanyası devam ediyor.

Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan stil ikonu Ford Fiesta ise 460 TL’den başlayan taksitlerle Ford tutkunlarına ulaştırılıyor. Ekim ayı boyunca, sınıfında ilk ve tek arka kayar kapıları ve arka koltuğa kolay geçiş imkanı ile çocuklar için okul yolunda maksimum konfor sunan 7 kişilik yeni Ford Grand C-MAX’e 900 TL’den başlayan cazip taksitlerle sahip olmak mümkün. Yenilenen iç ve dış tasarımının yanı sıra yepyeni çevreci motor teknolojileriyle donatılan yeni Ford Mondeo’ya sahip olmak isteyenlerin ise 803 TL’den başlayan aylık taksit ödemesi yeterli oluyor.

Transit Connect için 5 bin TL peşinat yeterli

5 bin TL peşinat ve 60 aya varan vade seçenekleri ya da 18 bin TL için 18 aylık vadede sıfır faiz avantajı ile ayda 689 TL’ye 2012 model Ford Transit veya ayda 502 TL’ye Ford Transit Connect sahibi olmak mümkün.

En ağır işlerin üstesinden kolayca gelen hafif ticari araçlar Ford Transit ve Ford Transit Connect’te de benzersiz avantajlar sunmaya devam eden Ford, Ekim ayı kampanyasıyla 2011 model Transit Connect modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 750 TL’lik kampanya desteği ve 2011 model Ford Transit ve Ranger modellerinde de yüzde 2’lik model yılı desteği veriyor.

Ford, Ekim kampanyası ile de, Ford Options kredisi kullanarak Ford araç sahibi olanlara, bir yıllık FKasko hediye etmeye devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı