Buradasınız
Home > Güncel > Ford Otosan’dan Yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin

Ford Otosan’dan Yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin

Ford Otosan, ağır ticari araç segmentindeki mühendislik gücünü ve yenilikçi yaklaşımını Yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin ile bir kez daha kullanıcıların ve sektörlerin hizmetine sunuyor. Türkiye’de monoblok ve orjinal fabrikasyon üretimi tek çift kabin kamyon olma özelliğine sahip Yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin 1+5 kişilik oturma alanı ile ekip olarak hareket edilmesi gereken noktalarda avantajlar sunuyor.

Ford Otosan Ar-Ge Merkezi’nde Ford Otosan mühendisleri tarafından geliştirilen ve İnönü Fabrikası’nda Türk işçileri tarafından üretilen Ford Cargo 1832 Çift Kabin kamyon modeli ağır ticari ürün yelpazesine eklendi. İlk defa Comvex Ticari Araç Fuarı’nda sergilenerek ziyaretçilerin beğenisine sunulan model, geniş kullanım alanı ile iç pazar ve ihracat pazarlarında Ford Otosan’a yeni müşteriler kazandırmayı hedefliyor.

18 Ton azami yüklü ağırlığa ve 320 PS motor gücüne sahip Ford Cargo 1832 Çift Kabin ayrıca farklı üstyapı montajına olanak sağlayacak şekilde şanzımandan ve motordan çıkışlı güç ünitelerine de sahip. Yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin; itfaiye aracı, yol ve köprü bakım aracı, elektrik bakım ve platform aracı, kar temizleme aracı ve kurtarma takımı aracı olarak kullanılabilirken, aynı zamanda üzerine eklenen platform, tuz yayıcı aparatı, kar temizleme bıçağı ve vinçli özel çalışma ekipmanlarıyla ticaret hayatına etki eden bir çok alanda tercih edilebilir. Çift kabini ile tek seferde ekibin transferini sağlayan yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yapısı ile öne çıkıyor.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sektörlerin kendilerine özgün çalışma koşulları gözetilerek tasarlanan araç, sahip olduğu çift kabin ile iç mekanın daha efektif kullanılmasına imkan tanıyor. Uygun ekipmanlarla farklı kombinasyonlarda kullanım olanağına sahip olan Yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin kamu hizmetleri ve kamuya hizmet sağlayan firmaların vermiş olduğu hizmetlerde kendine kullanım alanı bularak, müşteri beklentilerinin de ötesine geçiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı