Buradasınız
Home > Güncel > Ford Otosan’a 4 Ödül

Ford Otosan’a 4 Ödül

Ford Otosan, Türk otomotiv sektörünün 52 markasını çatısı altında bulunduran Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) başarılı şirket, ürün ve projeleri ödüllendirmek için ilk kez düzenlediği ‘ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri’ organizasyonunda dört dalda ödül aldı.

Ford Otosan, ODD İletişim ödüllerinde Ford Transit’in “Dünyanın yükü Transit’in sırtında” reklam kampanyasıyla “Yılın Gazete İlanı”, Ford Fiesta’nın üç boyutlu “Bu Fiesta Müzik dinlemeyi çok seviyor” reklamıyla da “Yılın Outdoor Uygulaması” ödüllerine layık bulundu.

İletişim ödüllerinin dışında, Ford Otosan ayrıca ODD Satış Ödülleri’nde “En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası” seçildi ve  “En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli” kategorisinde Ford Transit Connect’le ödül listesine girdi.

Ford Otosan Pazarlama Müdür Tibet Soysal “Ford Otosan’ın 9 yıldır üst üste otomotiv sektörünün lideri seçilmesinde de kuşkusuz doğru iletişim çalışmalarımızın katkısı var. Müşterilerimize ulaşırken yaptığımız çalışmaların ödüllendirilmesinden büyük gurur duyduk” dedi. Soysal, “Yaptığımız çalışmaların doğruluğunun bir göstergesi de yıl boyunca aldığımız diğer ödüller. Ancak ODD’nin ödülleri halkoyuyla verildiği için çok özel bir yere sahip” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

  Benzer yazılar

  One thought on “Ford Otosan’a 4 Ödül

  1. lütfen dikkate alın 26 08 2011 tarihinde ford focus aldım ve şikayetciyim şikayetimi dile getirmeme rağmen ne satan bayi nede oto san ilgilenmedi sadece memnunmusunuz diye tel açıyorlar?

   ESAT ESGİN

   MANİSA SALİHLİ

  Comments are closed.

  Yukarı