Buradasınız
Home > Güncel > Focuslayan Kazansın!

Focuslayan Kazansın!

Ford Türkiye Facebook sayfasında başlayan “Focus’layan Kazansın!” yarışması; mizah, gösteri ve sinema dünyasının eğlenceli isimlerini biraraya getirecek. Serkan Altuniğne-Kaan Sezyum, Cenk-Erdem ve Eylem Yıldız-Murat Akkoyunlu çiftlerinden oluşan üç takım; Castrol Ford Team Türkiye Takım Direktörü ve Eski Şampiyon Rallici Serdar Bostancı’nın Yeni Focus’la ilgili vereceği görevleri yerine getirebilmek için en yaratıcı, en akla gelmedik ve en çılgın fikirleri bulacaklar.

6 hafta boyunca Ford’un motorsporları garajında çalışacak olan takımlara verilecek görevler;

  • Sizi yormadan kendi kendine park eden Otomatik Park Sistemi,
  • Düşük yakıt tüketimi sağlayan EcoBoost Motor,
  • Virajlarda yol tutuşunu arttıran Dinamik Tork Kontrolü,
  • Düşük hızda öndeki araçla çarpışma riskini önleyerek otomatik olarak fren yapan Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi,
  • Telefon, klima ve müziği sesinizle kontrol etmenizi sağlayan Türkçe Sesli Kontrol Sistemi,
  • İlk yağmur damlasında çalışmaya başlayan Yağmur Sensörlü Silecekler,

gibi teknolojiler yaratıp, akla gelmedik yöntemlerle araçlarına adapte etmek olacak.

Her hafta yeni bir görev alacak olan takımların; görevlendirilme, göreve hazırlık ve uygulama aşamalarında başlarına gelen komik anları, birbirleriyle olan çekişmelerini ve garajdaki kamera arkası görüntülerini gösteren videolar, Ford Türkiye Facebook sayfasında yer alacak. Videoları oylayan destekçiler, el yordamıyla Focus teknolojilerini en yaratıcı şekilde üreten takımı haftanın birinciliğine taşıyacaklar. Haftanın birincisi olan takım ise destekçileri arasından seçeceği 5 kişiyi setteki şamataya dahil edecek. Destekçilere yarışma boyunca haftada 1 kez oy kullanma ve kullandıkları her oy için bir çekiliş hakkı verilecek. Böylelikle, yarışma boyunca destekçilerin toplamda 6 çekiliş hakkı olurken, yarışma sonucunda 1 şanslı destekçi de Yeni Focus kazanma şansı yakalayacak. Yani takımlar Focus’layacak, destekçiler kazanacak!

“Focuslayan Kazansın!” hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve Yeni Focus kazanma şansını yakalamak için Ford Türkiye Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. www.facebook.com/fordturkiye

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı